İnstagram Hikayeler Yeni Anket Özelliği

Instagram, kullanıcılarına arkadaşları ile etkileşim kurmanın yepyeni bir yolunu sunuyor. Instagram Hikayeler anket özelliği için duyurulan emoji slider çıkartması (emoji kaydırıcısı) tamamen yeni bir oylama olanağı sağlıyor.

Daha önce sadece Evet ve Hayır seçeneklerinden ibaret bir anket çıkartmasısunan Instagram, yeni emoji slider çıkartması ile oylamaya sunmak istediğiniz sorulara emoji kullanımı ile cevap verilmesini mümkün kılıyor.

Örneğin, “Kebabı ne kadar seviyorsunuz?” şeklinde sorunuza tercih ettiğiniz emojiyi ekleyebiliyorsunuz. Arkadaşlarınız ise bu emojiyi istediği seviyeye kaydırarak sevgilerinin derecesini gösterebiliyor.

instagram hikayeler anket

Oluşturmakta olduğunuz Instagram Hikayesi içerisine emoji slider çıkarması eklemek oldukça kolay. Her zaman olduğu gibi bir fotoğraf veya video çekmek ve çıkartmalardan bu yeni seçeneği seçmek yeterli. Ardından sorunuzun moduna en uygun emojiyi seçebilirsiniz. Kütüphanenizdeki tüm emojileri seçebildiğinizin de altını çizelim. Arkadaşınızın hikayesinde emoji slider gördüğünüzde ise istediğiniz derece sola veya sağa kaydırma yapabilirsiniz.

Instagram Hikayeler anket özelliği için büyük yenilik!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir